LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Closed
ja: クローズド

en: Cost
ja: 原価

en: On
ja: オン

en: Links
ja: リンク

en: Category
ja: カテゴリー

en: Name
ja: 名前

en: Maximum age
ja: 最大年

en: Email
ja: メール

en: Contact
ja: コンタクト

en: Off
ja: オフ

en: Location
ja: 場所

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Phone
ja: 電話番号

en: File attachments
ja: ファイルの添付

en: Image path
ja: イメージパス

en: Image title
ja: 画像タイトル
