LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Closed
jv: Ditutup

en: Links
jv: Tautan

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Contact
jv: Kontak

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep
