LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: File attachments
km: ឯកសារភ្ជាប់របស់​ឯកសារ
