LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Closed
ku: داخراوە

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: File attachments
ku: لکاندنی پاشکۆ
