LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Location
mn: Байрлал
