LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Closed
mr: बंद

en: Cost
mr: किंमत

en: On
mr: वर

en: Links
mr: दुवे

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Maximum age
mr: जास्तीतजास्त वय

en: Email
mr: ईमेल

en: Contact
mr: संपर्क

en: Off
mr: बंद

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी
