LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: On
ne: माथि

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Location
ne: स्थान

en: Image title
ne: तस्विरको शीर्षक
