LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Closed
oc: Tampat

en: Cost
oc: Còst

en: On
oc: Activat

en: Links
oc: Ligams

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Contact
oc: Contacte

en: Off
oc: Desactivat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: File attachments
oc: Fichièrs estacats
