LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Closed
os: Æхгæд

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном
