LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Links
ps: تړوني

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Email
ps: بریښنالیک
