LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Closed
ro: Închis

en: On
ro: Pornit

en: Links
ro: Legături

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: Maximum age
ro: Vârsta maximă

en: Email
ro: email

en: Off
ro: Oprit

en: Contacts
ro: Contacte

en: Location
ro: Locația

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Phone
ro: Telefon

en: File attachments
ro: Fişiere ataşate

en: Image path
ro: Calea către imagine

en: Contact name
ro: Nume de contact
