LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Closed
sl: Zaprto

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Contact
sl: Kontakt

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: File attachments
sl: Pripete datoteke

en: Image title
sl: Naslov slike
