LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Contact
sq: Kontakti

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: File attachments
sq: File të bashkangjitur
