LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну
