LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Cost
te: ధర

en: Links
te: లంకెలు

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: File attachments
te: ఫైలు జొడింపులు
