LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Closed
tr: Kapalı

en: Cost
tr: Maliyet

en: On
tr: Açık

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Category
tr: Kategori

en: Name
tr: İsim

en: Maximum age
tr: En fazla yaş

en: Email
tr: E-posta

en: Contact
tr: İletişim

en: Off
tr: Kapalı

en: Contacts
tr: İlişkiler

en: Location
tr: Konum

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Phone
tr: Telefon

en: File attachments
tr: Dosya ekleri

en: Image path
tr: Resim yolu

en: Image title
tr: Resim başlığı
