LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Closed
ug: يىپىش

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Image description
ug: سۈرەت چۈشەندۈرۈشى
