LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Closed
uk: Закрито

en: Cost
uk: Вартість

en: On
uk: Увімкнено

en: Links
uk: Посилання

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Maximum age
uk: Максимальний вік

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Contact
uk: Контакт

en: Off
uk: Вимкнено

en: Contacts
uk: Контакти

en: Location
uk: Місце розташування

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Phone
uk: Телефон

en: File attachments
uk: Приєднані файли

en: Facets
uk: Фасети

en: Image path
uk: Шлях до зображення

en: Image title
uk: Заголовок зображення

en: Free
uk: Вільно

en: Contact name
uk: Ім'я контакту

en: Image description
uk: Опис зображення

en: Organisation
uk: Організація

en: Date and Time
uk: Дата і час

en: Contact phone
uk: Контактний телефон
