LocalGov Outpost (2.1.0-alpha11) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Closed
vi: Đóng

en: Cost
vi: Trị giá

en: On
vi: Bật

en: Links
vi: Các liên kết

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Name
vi: Tên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Off
vi: Tắt

en: Contacts
vi: Liên lạc

en: Location
vi: Vị trí

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Phone
vi: Điện thoại

en: File attachments
vi: Tập tin đính kèm

en: Image path
vi: Đường dẫn ảnh

en: Image title
vi: Tiêu đề ảnh

en: Free
vi: Rảnh

en: Date and Time
vi: Ngày và Giờ
