LocalGov Page (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: On
ar: في

en: Summary
ar: الملخص

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Hide summary
ar: إخفاء الموجز
