LocalGov Page (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: On
be: На

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Page
be: Старонка

en: Banner
be: Банэр

en: Hide summary
be: Схаваць падсумаванне
