LocalGov Page (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Summary
ca: Resum

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Hide summary
ca: Amaga el resum
