LocalGov Page (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: On
fa: روشن

en: Summary
fa: خلاصه

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Hide summary
fa: مخفی نمودن خلاصه
