LocalGov Page (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: On
ja: オン

en: Summary
ja: 概要

en: Page
ja: ページ

en: Off
ja: オフ

en: Banner
ja: バナー

en: Hide summary
ja: 概要を隠す

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
