LocalGov Page (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: On
sv: På

en: Summary
sv: Sammendrag

en: Page
sv: Side

en: Off
sv: Av

en: Hide summary
sv: Skjul sammendrag

en: Paragraphs
sv: Avsnitt
