LocalGov Page (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: On
nl: Aan

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Hide summary
nl: Samenvatting verbergen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
