LocalGov Page (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Summary
ru: Сводка

en: Page
ru: Страница

en: Off
ru: Выкл

en: Banner
ru: Баннер

en: Hide summary
ru: Скрыть краткое содержание

en: Paragraphs
ru: Параграфы
