LocalGov Page (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Summary
cs: Souhrn

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Hide summary
cs: Skrýt souhrn
