LocalGov Page (1.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Summary
el: Περίληψη

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Hide summary
el: Απόκρυψη περίληψης
