LocalGov Page (1.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: On
gl: Activo

en: Summary
gl: Resumo

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Hide summary
gl: Ocultar resumo
