LocalGov Page (1.0.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: On
id: Pada

en: Summary
id: Ringkasan

en: Page
id: Halaman

en: Off
id: Matikan

en: Hide summary
id: Sembunyikan ringkasan
