LocalGov Page (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Summary
lt: Įžanga

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Hide summary
lt: Slėpti įžangą
