LocalGov Page (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Banner
lv: Baneris

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu
