LocalGov Page (1.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Summary
ro: Sumar

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Hide summary
ro: Ascunde rezumat
