LocalGov Page (1.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: On
vi: Bật

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Page
vi: Trang

en: Off
vi: Tắt

en: Hide summary
vi: Ẩn tóm tắt
