LocalGov Page (1.2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Summary
az: Xülasə

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Hide summary
az: Xülasəni gizlədin
