LocalGov Page (1.2.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: On
bg: Включи

en: Summary
bg: Обзор

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Hide summary
bg: Скриване на резюме
