LocalGov Page (1.2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Hide summary
bo: གནད་བསྡུས་སྦས་པ
