LocalGov Page (1.2.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Summary
da: Resumé

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Hide summary
da: Skjul resumé
