LocalGov Page (1.2.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: On
de: An

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Page
de: Seite

en: Off
de: Aus

en: Hide summary
de: Zusammenfassung ausblenden

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
