LocalGov Page (1.2.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: On
et: Sees

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Banner
et: Bänner

en: Hide summary
et: Peida kokkuvõte
