LocalGov Page (1.2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: On
he: פעיל

en: Summary
he: תקציר

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Banner
he: באנר

en: Hide summary
he: הסתרת תקציר
