LocalGov Page (1.2.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: On
nn: På

en: Summary
nn: Samandrag

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Hide summary
nn: Skjul ingress
