LocalGov Page (1.2.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Banner
pl: Baner

en: Hide summary
pl: Ukryj podsumowanie

en: Paragraphs
pl: Akapity
