LocalGov Page (1.2.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: On
pt: Ligado

en: Summary
pt: Resumo

en: Page
pt: Página

en: Off
pt: Desligado

en: Hide summary
pt: Ocultar sumário
