LocalGov Page (1.2.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Hide summary
sk: Skryť zhrnutie
