LocalGov Page (1.2.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: On
sv: På

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Hide summary
sv: Dölj sammanfattning

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
