LocalGov Page (1.2.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: On
ta: சரி

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Hide summary
ta: சுருக்கத்தை மறை
