LocalGov Page (1.2.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: On
tr: Açık

en: Summary
tr: Özet

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Hide summary
tr: Özeti gizle
