LocalGov Page (1.2.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Summary
uk: Резюме

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Banner
uk: Банер

en: Hide summary
uk: Приховати резюме

en: Paragraphs
uk: Абзаци
